Doświadczenie

  • Nasze matryce
    Nasze matryce
  • kontra inne matryce
    kontra inne matryce

Doświadczenie 15-letnie w produkcji kalendarzy książkowych

Jeśli potrzebujesz kalendarza książkowego, to trafiłeś pod dobry adres. 

Od wielu lat przygotowujemy kalendarze książkowe dla firm oraz instytucji. Nasza specjalizacja obejmuje kalendarze książkowe z gotowymi oprawami jak i całkowicie unikalne indywidualne kalendarze książkowe "składane" na zamówienie. Kilkunastoletnie doświadczenia w branży reklamowej gwarantują, że każdym etapie gruntownie nadzorujemy wykonywane prace. W codziennej pracy przez cały rok wykonujemy liczne zlecenia z zakresu poligrafii i druku cyfrowego dla firm z którymi współpracujemy. Mamy rozległe doświadczenia w zakresie przygotowania i produkcji materiałów drukowanych wszelkimi technikami: w zakresie druku offsetowego, cyfrowego, sitodruku, fleksodruku oraz innych technik. Mamy doświadczenie w zakresie prac introligatorskich oraz w zakresie przygotowania matryc do tłocznia (tu nie oszczędzamy, nasze matryce są najwyższej możliwej jakości) jak i samego znakowania kalendarzy.

 

Co dla nas oznacza dbałość o jakość wykonania kalendarza książkowego?

W zasadzie każda forma reklamy z czasem wydaje się być opatrzona i coraz mniej indywidualna. kalendarze książkowe to sprawdzona i skuteczna forma reklamy, która ma duży wpływ na utrwalenie marki u Klieta oraz na budowanie więzi pracowanika z firmą. Ze swojej strony pomagamy zapobiegać powielaniu wcześniejszych pomysłów, szukamy nowych technik znakowania, rozszerzamy paletę kolorystyczną opraw. Pokazujemy, że można to zrobić jeszcze inaczej.

Jeżeli szukasz kalendarzy książkowych dla firmy, to trafiłeś pod dobry adres...

Dostępność, kalkulacje oraz wyceny - prosimy o telefon: 606 694 606 lub email: kalendarze@kalendarzeksiazkowe.info

 

 

Ideałem jest kalendarz który łączy w sobie funkcjonalność, potwierdza jak najlepszy wizerunek firmy i świadczy o prestiżu swojego właściciela.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kalendarzy książkowych na rok 2017. Większość kalendarzy dostępna jest od połowy lipca 2017 roku.

Oferujemy kalendarze książkowe w formacie A5, A4, B5 oraz kieszonkowe B6 i A6. W układzie dziennym i tygodniowym.

Nasza oferta podzielona jest na dwa rodzaje kalendarzy:

- kalendarze gotowe, dostępne od ręki (z reguły jest to 7-10 dni)

- kalendarze na zamówienie, zgodne z Państwa potrzebami. Czas realizacji to około 31 dni.

Nasza oferta jest prosta i przejrzysta i co najważniejsze nie zawiera żadnych dodatkowych kosztów.

Koszt przygotowania matrycy do tłoczenia logotypu, koszty tłoczenia oraz dostawa kurierem do Państwa firmy są zawarte w cenie kalendarza. Nie czekają tu żadne niespodzianki.

Matryce do tłoczenia, które przygotowujemy są najwyższej możliwej jakość - są grawerowane cyfrowo w mosiądzu. Takie matryce gwarantują najlepsze odwzorowanie logotypu. Do tłoczenia oraz do innych technik znakowania kalendarzy używamy nowoczesnych urządzeń.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży kalendarzy zwłaszcza kalendarzy książkowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, instytucji jak i agencji reklamowych. Oferujemy towar najwyższej jakości w różnych przedziałach cenowych - zawsze w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

Sprzedajemy kompletny produkt reklamowy.

Dostarczamy klientowi kalendarze z tłoczeniami lub nadrukami. Kalendarze mogą posiadać wklejkę reklamową oraz firmową tasiemkę z logo i np. adresem www firmy. Kalendarze są produkowane z możliwością znakowania na każdym etapie produkcji.

Zapraszamy do współpracy.


Tagi: kalendarze książkowe 2021,  kalendarze reklamowe, terminarze, kalendarz książkowy A5 dzienny, kalendarz, bloki kalendarzy, kalendaria, organizery, tłoczenie, producent kalendarzy książkowych, kalendarz firmowy, kalendarz książkowy B5 tygodniowy, kalendarz indywidualny, kalendarze książkowe personalizacja, kalendarze dla firm, kalendarze książkowe formaty, terminarz, oprawy indywidualne, kalendarze na zamówienie