zasady sprzedaży

  • Kalendarze książkowe 2014
    Kalendarze książkowe 2014

Nasza oferta skierowana jest do firm oraz instytucji, nie prowadzimy sprzedaży detalicznej pojedynczych  sztuk kalendarzy książkowych.

 

Sprzedaż nie odbywa się za pośrednictwem sieci Internet, każdorazowo potwierdzamy indywidualną ofertę handlową. Wszelkie ustalenia dotyczące oferty kalendarzy książkowych na rok 2025 wymagają potwierdzenia z naszej strony. Wszystkie ceny podane na naszych stronach są podawane w polskich złotych (PLN) i są cenami netto.

 

Służymy pomocą w doborze kalendarzy książkowych. W celu jak najlepszej obsługi, wspólnie z Klientem ustalamy wszelkie istotne szczegóły zamówienia. Zapraszamy do kontaktu poprzez email lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i postaramy się zaproponować optymalne dla Państwa kalendarze.Najszybciej odpowiadamy na pytania ofertowe które zawierają podstawowy opis kalendarza książkowego z naszej oferty i ilość, która Państwa interesuje wraz z danymi kontaktowymi: numerem  telefonu oraz emailem. 

 

. Termin realizacji kalendarzy na zamówienie to około 30 dni. Nasze dostawy realizowane są poprzez firmy kurierskiej lub transport dedykowany. Katalogi kalendarzy są dostępne również w wersji elektronicznej - prosimy o kontakt w tej sprawie.

Zapraszamy do współpracy.

Jeżeli szukasz kalendarzy książkowych dla firmy, to trafiłeś pod dobry adres...

Dostępność, kalkulacje oraz wyceny - prosimy o telefon: 606 694 606 lub email: kalendarze@kalendarzeksiazkowe.info

 

 

 

 

 

 

 


 

NOTA PRAWNA

Niniejszy serwis internetowy www ("Serwis"), w tym jego struktura i projekt graficzny, stanowią własność firmy:

b32.pl agencja reklamy

ul. Świerzawska 10, 60-321 POZNAŃ / POLSKA

zwanej dalej "b32.pl" oraz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami).

Jakiekolwiek kopiowanie elementów Serwisu, informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych w Serwisie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej, bez uprzedniej pisemnej zgody b32.pl jest zabronione.

b32.pl zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych w Serwisie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci Internet.

b32.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności b32.pl, do których odnośniki (linki) zamieszczane są w niniejszym Serwisie.

Wszystkie nazwy handlowe i towarów występujące w niniejszym Serwisie są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm odnośnych właścicieli i zostały zamieszczone wyłącznie celem identyfikacji.

W Serwisie znajdują się dokumenty, znaki towarowe, oryginalne materiały, a w szczególności teksty, zdjęcia, dźwięki, grafiki, filmy video, które są chronione prawem autorskim. 
Kopiowanie, wprowadzanie zmian, przesyłanie, publiczne odtwarzanie i wszelkie wykorzystywanie treści Serwisu do celów komercyjnych wymaga pisemnej zgody b32.pl.

Informacje zawarte w Serwisie nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń wobec b32.pl.

 


Tagi: kalendarze książkowe 2025,  kalendarze reklamowe, terminarze, kalendarz książkowy A5 dzienny, kalendarz, bloki kalendarzy, kalendaria, organizery, tłoczenie, producent kalendarzy książkowych, kalendarz firmowy, kalendarz książkowy B5 tygodniowy, kalendarz indywidualny, kalendarze książkowe personalizacja, kalendarze dla firm, kalendarze książkowe formaty, terminarz, oprawy indywidualne, kalendarze na zamówienie